RNC55J3010BSRE765
MFR.Part #
RNC55J3010BSRE765
JLCPCB Part #
C3375854
Description
-65℃~+175℃ 125mW 301Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors