RNC55J3000BRR36
MFR.Part #
RNC55J3000BRR36
JLCPCB Part #
C3403501
Description
-65℃~+175℃ 125mW 300Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors