RNC55J2943BRRE5
MFR.Part #
RNC55J2943BRRE5
JLCPCB Part #
C3489745
Description
-65℃~+175℃ 125mW 294kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors