RNC55J2791BSB14
MFR.Part #
RNC55J2791BSB14
JLCPCB Part #
C1436656
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.79kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors