RNC55J2491BRRE6
MFR.Part #
RNC55J2491BRRE6
JLCPCB Part #
C1814490
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.49kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors