RNC55J2372BRRE5
MFR.Part #
RNC55J2372BRRE5
JLCPCB Part #
C3444201
Description
-65℃~+175℃ 125mW 23.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors