RNC55J2292BMRE6
MFR.Part #
RNC55J2292BMRE6
JLCPCB Part #
C3505386
Description
-65℃~+175℃ 125mW 22.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors