RNC55J2291BSRSL65
MFR.Part #
RNC55J2291BSRSL65
JLCPCB Part #
C3506262
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.29kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors