RNC55J2290BPB14
MFR.Part #
RNC55J2290BPB14
JLCPCB Part #
C1455290
Description
-65℃~+175℃ 125mW 229Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors