RNC55J2102BRB14
MFR.Part #
RNC55J2102BRB14
JLCPCB Part #
C1455231
Description
-65℃~+175℃ 125mW 21kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors