RNC55J2101BSRE765
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55J2101BSRE765
JLCPCB Part #
C3480693
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors