RNC55J2002FPB14
MFR.Part #
RNC55J2002FPB14
JLCPCB Part #
C1442412
Description
-65℃~+175℃ 125mW 20kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors