RNC55J1913BMRE6
MFR.Part #
RNC55J1913BMRE6
JLCPCB Part #
C3477632
Description
-65℃~+175℃ 125mW 191kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors