RNC55J1842BSRSL65
MFR.Part #
RNC55J1842BSRSL65
JLCPCB Part #
C3393720
Description
-65℃~+175℃ 125mW 18.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors