RNC55J1784BRR36
MFR.Part #
RNC55J1784BRR36
JLCPCB Part #
C3550333
Description
-65℃~+175℃ 1.78MΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors