RNC55J1781BSRE865
MFR.Part #
RNC55J1781BSRE865
JLCPCB Part #
C3481546
Description
-65℃~+175℃ 1.78kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors