RNC55J1781BRRSL65
MFR.Part #
RNC55J1781BRRSL65
JLCPCB Part #
C3529482
Description
-65℃~+175℃ 1.78kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors