RNC55J1781BRRE665
MFR.Part #
RNC55J1781BRRE665
JLCPCB Part #
C3375867
Description
-65℃~+175℃ 1.78kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors