RNC55J1692BSRE765
MFR.Part #
RNC55J1692BSRE765
JLCPCB Part #
C3513765
Description
-65℃~+175℃ 125mW 16.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors