RNC55J1403BRB14
MFR.Part #
RNC55J1403BRB14
JLCPCB Part #
C3376243
Description
-65℃~+175℃ 125mW 140kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors