RNC55J1372BSRE665
MFR.Part #
RNC55J1372BSRE665
JLCPCB Part #
C3356451
Description
-65℃~+175℃ 125mW 13.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors