RNC55J1332BRR36
MFR.Part #
RNC55J1332BRR36
JLCPCB Part #
C3528285
Description
-65℃~+175℃ 125mW 13.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors