RNC55J1260BRR36
MFR.Part #
RNC55J1260BRR36
JLCPCB Part #
C3547659
Description
-65℃~+175℃ 125mW 126Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors