RNC55J1213FRR36
MFR.Part #
RNC55J1213FRR36
JLCPCB Part #
C3453094
Description
-65℃~+175℃ 121kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors