RNC55J1203BRB1465
MFR.Part #
RNC55J1203BRB1465
JLCPCB Part #
C3474878
Description
-65℃~+175℃ 120kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors