RNC55J1152BRRE5
MFR.Part #
RNC55J1152BRRE5
JLCPCB Part #
C3575121
Description
-65℃~+175℃ 11.5kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors