RNC55J1150FPBSL
MFR.Part #
RNC55J1150FPBSL
JLCPCB Part #
C1441959
Description
-65℃~+175℃ 115Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors