RNC55J1022BMRE6
MFR.Part #
RNC55J1022BMRE6
JLCPCB Part #
C3542738
Description
-65℃~+175℃ 10.2kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors