RNC55J1002BMR36
MFR.Part #
RNC55J1002BMR36
JLCPCB Part #
C1813846
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 125mW Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors