RNC55J1001FRRE8
MFR.Part #
RNC55J1001FRRE8
JLCPCB Part #
C3512256
Description
-65℃~+175℃ 125mW 1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors