RNC55J1001BSRE565
MFR.Part #
RNC55J1001BSRE565
JLCPCB Part #
C3352879
Description
-65℃~+175℃ 125mW 1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors