RNC55H9881BRRSL
MFR.Part #
RNC55H9881BRRSL
JLCPCB Part #
C1817649
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.88kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors