RNC55H9880BSRE6
MFR.Part #
RNC55H9880BSRE6
JLCPCB Part #
C1811828
Description
-65℃~+175℃ 125mW 988Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors