RNC55H9313FRRSL
MFR.Part #
RNC55H9313FRRSL
JLCPCB Part #
C3492978
Description
-65℃~+175℃ 125mW 931kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors