RNC55H9313FRBSL
MFR.Part #
RNC55H9313FRBSL
JLCPCB Part #
C3561365
Description
-65℃~+175℃ 125mW 931kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors