RNC55H9100BRRE8
MFR.Part #
RNC55H9100BRRE8
JLCPCB Part #
C3498410
Description
-65℃~+175℃ 125mW 910Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors