RNC55H8761BRB14
MFR.Part #
RNC55H8761BRB14
JLCPCB Part #
C1453297
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.76kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors