RNC55H8660FRB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55H8660FRB14
JLCPCB Part #
C1435475
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 866Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors