RNC55H81R6BRB14
MFR.Part #
RNC55H81R6BRB14
JLCPCB Part #
C1453241
Description
-65℃~+175℃ 125mW 81.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors