RNC55H80R6BRRE765
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55H80R6BRRE765
JLCPCB Part #
C3465434
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 80.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors