RNC55H8062DSRSL
MFR.Part #
RNC55H8062DSRSL
JLCPCB Part #
C3364055
Description
-65℃~+175℃ 125mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors