RNC55H7871BRB14
MFR.Part #
RNC55H7871BRB14
JLCPCB Part #
C1455362
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.87kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors