RNC55H7870BRRE865
MFR.Part #
RNC55H7870BRRE865
JLCPCB Part #
C3351064
Description
-65℃~+175℃ 125mW 787Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors