RNC55H7683FSRE765
MFR.Part #
RNC55H7683FSRE765
JLCPCB Part #
C3474271
Description
-65℃~+175℃ 125mW 768kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors