RNC55H7502DRRE8
MFR.Part #
RNC55H7502DRRE8
JLCPCB Part #
C3446379
Description
-65℃~+175℃ 125mW 75kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors