RNC55H7502BSRE865
MFR.Part #
RNC55H7502BSRE865
JLCPCB Part #
C3472846
Description
-65℃~+175℃ 125mW 75kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors