RNC55H7061FRB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55H7061FRB14
JLCPCB Part #
C1410690
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.06kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors