RNC55H6981FRB14
MFR.Part #
RNC55H6981FRB14
JLCPCB Part #
C1436682
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors