RNC55H5973BRB14
MFR.Part #
RNC55H5973BRB14
JLCPCB Part #
C3557271
Description
-65℃~+175℃ 125mW 597kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors