RNC55H5761BRRE6
MFR.Part #
RNC55H5761BRRE6
JLCPCB Part #
C3561800
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.76kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors